Aanvangstijden Tegeltjestoernooi zondag 1-3-20

Hallo judoka’s en ouders,

hieronder de aanvangstijden voor aanstaande zondag 1-3-20 van het tegeltjestoernooi. Het toernooi vindt plaats in ons Sportcentrum in Wommels (Walperterwei 41h, 8731CD)

ter informatie:

  • Neem je je puntenkaart mee? Als je voor het eerst meedoet, dan krijg je na afloop een puntenkaart!
  • WELKOM VANAF 10.10 uur (De deur gaat om 10 uur open!)
  • groep 1 start om 10.30 uur
  • groep 2 stroomt in vanaf 11.30 uur (aanwezig 11.10 aanwezig VOOR WARMING UP). We zijn klaar om ongeveer 12.30 uur!..
  • de namen per groep staan hieronder op alfabetische volgorde van de voornaam.
  • STA JE ER NIET BIJ< MAAR HEB JE JE WEL OPGEGEVEN…MAIL ME DAN ZO SNEL MOGELIJK: info@sportcentrumakkermans.nl

 

groet en tot zondag,

team Akkermans

Tegeltjestoernooi 01-03-2020
aanwezig 10.10 uur, starten om 10.30 uur
10.30 uur Daimen bos
10.30 uur Damian John v.d.Werf
10.30 uur Eade Stropsma
10.30 uur Fay Keereweer
10.30 uur Floortje Dijkstra
10.30 uur Frans de Boer
10.30 uur Jason Bijlsma
10.30 uur Jens de Wit
10.30 uur Jens van Eeden
10.30 uur Jinke Jellema
10.30 uur Jitse Speerstra
10.30 uur Joey Boomstra
10.30 uur Kelvin Deelstra
10.30 uur Lenn de Graaf
10.30 uur Liewe Hoekstra
10.30 uur Lilly Nutma
10.30 uur Luca v.d.lee
10.30 uur Lucas v.d.Velde
10.30 uur Mark Veenstra
10.30 uur naud de Ridder
10.30 uur Noah Nutma
10.30 uur Nout koopman
10.30 uur Sebastiaan Klooster
10.30 uur Sinne Keereweer
10.30 uur Stijn Douw
10.30 uur Taeke v.d. Kaaij
10.30 uur Tygo Beverlo
10.30 uur Tymen Wiersma
10.30 uur Verian Barbier
10.30 uur Vos Eggens
10.30 uur Wybren Politiek
10.30 uur Xander Brandt
aanwezig 11.10 uur, starten vanaf 11.30 uur
11.30 uur Auke Alkema
11.30 uur Berber T. van Scheltinga
11.30 uur Björn Kelder
11.30 uur Chris Veenstra
11.30 uur Eise Siemensma
11.30 uur Emil Ossel
11.30 uur Daan Plutschouw
11.30 uur Femke van der Wal
11.30 uur Giyhad Alvares
11.30 uur hedzer Jansen
11.30 uur Hielke Douna
11.30 uur Hugo Delemarre
11.30 uur Jan Vollema
11.30 uur Jesse van Os
11.30 uur Jildau v.d.meulen
11.30 uur Jorn Tjalsma
11.30 uur Jouwert Bouma
11.30 uur Justin Beverlo
11.30 uur Justin Deelstra
11.30 uur Kaelynn keereweer
11.30 uur Kyan Sminia v.d.Does
11.30 uur Lars Wierema
11.30 uur Leah Offenberg
11.30 uur Maurits krol
11.30 uur Olaf van der Heide
11.30 uur Rani Badran
11.30 uur Rienk Langhout
11.30 uur Roos Douwes
11.30 uur Rutger Eijzenga
11.30 uur Sybren Bakker
11.30 uur Thys Hoekstra
11.30 uur Tjitse jellema
11.30 uur Tycho Nauta
11.30 uur Tymen Bootsma
11.30 uur Wouter van der Velde