• Aanvangstijden Tegeltjestoernooi zondag 1-3-20

    Hallo judoka’s en ouders,

    hieronder de aanvangstijden voor aanstaande zondag 1-3-20 van het tegeltjestoernooi. Het toernooi vindt plaats in ons Sportcentrum in Wommels (Walperterwei 41h, 8731CD)

    ter informatie:

    • Neem je je puntenkaart mee? Als je voor het eerst meedoet, dan krijg je na afloop een puntenkaart!
    • WELKOM VANAF 10.10 uur (De deur gaat om 10 uur open!)
    • groep 1 start om 10.30 uur
    • groep 2 stroomt in vanaf 11.30 uur (aanwezig 11.10 aanwezig VOOR WARMING UP). We zijn klaar om ongeveer 12.30 uur!..
    • de namen per groep staan hieronder op alfabetische volgorde van de voornaam.
    • STA JE ER NIET BIJ< MAAR HEB JE JE WEL OPGEGEVEN…MAIL ME DAN ZO SNEL MOGELIJK: info@sportcentrumakkermans.nl

     

    groet en tot zondag,

    team Akkermans

    Tegeltjestoernooi 01-03-2020
    aanwezig 10.10 uur, starten om 10.30 uur
    10.30 uur Daimen bos
    10.30 uur Damian John v.d.Werf
    10.30 uur Eade Stropsma
    10.30 uur Fay Keereweer
    10.30 uur Floortje Dijkstra
    10.30 uur Frans de Boer
    10.30 uur Jason Bijlsma
    10.30 uur Jens de Wit
    10.30 uur Jens van Eeden
    10.30 uur Jinke Jellema
    10.30 uur Jitse Speerstra
    10.30 uur Joey Boomstra
    10.30 uur Kelvin Deelstra
    10.30 uur Lenn de Graaf
    10.30 uur Liewe Hoekstra
    10.30 uur Lilly Nutma
    10.30 uur Luca v.d.lee
    10.30 uur Lucas v.d.Velde
    10.30 uur Mark Veenstra
    10.30 uur naud de Ridder
    10.30 uur Noah Nutma
    10.30 uur Nout koopman
    10.30 uur Sebastiaan Klooster
    10.30 uur Sinne Keereweer
    10.30 uur Stijn Douw
    10.30 uur Taeke v.d. Kaaij
    10.30 uur Tygo Beverlo
    10.30 uur Tymen Wiersma
    10.30 uur Verian Barbier
    10.30 uur Vos Eggens
    10.30 uur Wybren Politiek
    10.30 uur Xander Brandt
    aanwezig 11.10 uur, starten vanaf 11.30 uur
    11.30 uur Auke Alkema
    11.30 uur Berber T. van Scheltinga
    11.30 uur Björn Kelder
    11.30 uur Chris Veenstra
    11.30 uur Eise Siemensma
    11.30 uur Emil Ossel
    11.30 uur Daan Plutschouw
    11.30 uur Femke van der Wal
    11.30 uur Giyhad Alvares
    11.30 uur hedzer Jansen
    11.30 uur Hielke Douna
    11.30 uur Hugo Delemarre
    11.30 uur Jan Vollema
    11.30 uur Jesse van Os
    11.30 uur Jildau v.d.meulen
    11.30 uur Jorn Tjalsma
    11.30 uur Jouwert Bouma
    11.30 uur Justin Beverlo
    11.30 uur Justin Deelstra
    11.30 uur Kaelynn keereweer
    11.30 uur Kyan Sminia v.d.Does
    11.30 uur Lars Wierema
    11.30 uur Leah Offenberg
    11.30 uur Maurits krol
    11.30 uur Olaf van der Heide
    11.30 uur Rani Badran
    11.30 uur Rienk Langhout
    11.30 uur Roos Douwes
    11.30 uur Rutger Eijzenga
    11.30 uur Sybren Bakker
    11.30 uur Thys Hoekstra
    11.30 uur Tjitse jellema
    11.30 uur Tycho Nauta
    11.30 uur Tymen Bootsma
    11.30 uur Wouter van der Velde