• 17DEC

    aanvangstijden tegeltjestoernooi 21 mei 2017

    Hallo judoka’s en ouders,

    hieronder de aanvangstijden voor aanstaande zondag 21-05-2017 van het tegeltjestoernooi bij ons Sportcentrum in Wommels (Walperterwei 41H).

    ER ZIJN EEN HELEBOEL 2E HANDS JUDOPAKKEN TE KOOP. MATEN 110 T/M 180! PRIJZEN TUSSEN DE €20,- EN €30,-! BETALING CONTANT BIJ DE BALIE (PINNEN NIET MOGELIJK!)

    ter informatie:

    • Neem je je puntenkaart mee? Als je voor het eerst meedoet, dan krijg je na afloop een puntenkaart!
    • de deur gaat om 10 uur open
    • groep 1 start om 10.30 uur
    • groep 2 stroomt in vanaf 11.30 uur (aanwezig 11.10 aanwezig VOOR WARMING UP)
    • de namen per groep staan op alfabetische volgorde van de voornaam.
    • STA JE ER NIET BIJ< MAAR HEB JE JE WEL OPGEGEVEN…MAIL ME DAN ZO SNEL MOGELIJK: info@sportcentrumakkermans.nl

    groet en tot zondag,

    team Akkermans

    aanwezig 10.10 uur, starten om 10.30 uur
    10.30 uur Adam Mabira
    10.30 uur Age-Oane de VRIES
    10.30 uur Auke Alkema
    10.30 uur Ben Grömmel
    10.30 uur Benyam Bossack
    10.30 uur Christiaan de Ruiter
    10.30 uur Demian van Dijk
    10.30 uur Douwe v.d.Let
    10.30 uur Eline koornstra
    10.30 uur Feije v.d.meer
    10.30 uur Frank Goemaat
    10.30 uur hedzer Jansen
    10.30 uur Hessel ydema
    10.30 uur Irma van Dijk
    10.30 uur Jens van Eeden
    10.30 uur Jorn Tjalsma
    10.30 uur Jorrit Dijkstra
    10.30 uur Jouwert Bouma
    10.30 uur Julian van Dijk
    10.30 uur Jurjen Postma
    10.30 uur Jurre Kuipers
    10.30 uur Kees Hazelaar
    10.30 uur Kyara Vonk
    10.30 uur lisa Dam
    10.30 uur Lotte van Ammers
    10.30 uur matthijs (UIT WOKRUM)
    10.30 uur May de Boer
    10.30 uur Melle de Jong
    10.30 uur Mirthe Hartman
    10.30 uur Muriël van Dijk
    10.30 uur Nico de VRIES
    10.30 uur Nikki Adema
    10.30 uur Nynke Veenstra
    10.30 uur Olaf van der Heide
    10.30 uur rients Bakker
    10.30 uur Roos Douwes
    10.30 uur Rutger Eijzenga
    10.30 uur Schelte Boonstra
    10.30 uur Syb de Witte
    10.30 uur Sybren v.d.Zwaag
    10.30 uur Thymen Santema
    10.30 uur Tsjeard Witteveen
    10.30 uur Wytse Moes
    aanwezig 11.10 uur, starten vanaf 11.30 uur
    11.30 uur Alwin Dijkstra
    11.30 uur Boudewijn Funke
    11.30 uur Cornee looijenga
    11.30 uur Devin Kruze
    11.30 uur Djustin v.d.meer
    11.30 uur Douwe Ynze Krijgsman
    11.30 uur Duncan vd Heide
    11.30 uur Eelco de Wolff
    11.30 uur Emma Bruinsma
    11.30 uur Fokke Visser
    11.30 uur Friso de Graaf
    11.30 uur Gerben jellema
    11.30 uur Harm Ymke Krijgsman
    11.30 uur Hessel de Graaf
    11.30 uur Hessel Santema
    11.30 uur Hester Dieuwke
    11.30 uur Ids Schaap
    11.30 uur Ismail Kamara
    11.30 uur Jan Vollema
    11.30 uur Jayden Vonk
    11.30 uur Jelmer Eijzenga
    11.30 uur Jesper Koornstra
    11.30 uur Jouke Kingma
    11.30 uur Julian Bruinsma
    11.30 uur Luca Jelle de Jong
    11.30 uur Maarten Koopman
    11.30 uur marije Zigterman
    11.30 uur Mathies Postma
    11.30 uur Nico Arends
    11.30 uur Niels Bonnema
    11.30 uur Remco v.d.Berg
    11.30 uur Roy de Jong
    11.30 uur Ruben douwes
    11.30 uur Sander van Middelaar
    11.30 uur Sanne Hartman
    11.30 uur Sinne van Loenen
    11.30 uur sven Bootsma
    11.30 uur Teije Kingma
    11.30 uur Thymen Bootsma
    11.30 uur Tjitse ellema
    11.30 uur Tymen Bootsma

     

     

     

Agenda

There are no upcoming events at this time.
Bekijk hier de complete agenda

nieuwe Rots en Water cursussen starten 26-01-18

nieuwe Rots en Water cursussen starten 26-01-18

klik op de foto voor meer informatie

Nieuw Kids Swing op donderdag om 15.15 uur!

Nieuw Kids Swing op donderdag om 15.15 uur!
  • Eerst volgende lessen