• 04APR

    aanvangstijden Tegeltjestoernooi 8 april 2018

    Hallo judoka’s en ouders,

    hieronder de aanvangstijden voor aanstaande zondag 08-04-2018 van het tegeltjestoernooi bij ons Sportcentrum in Wommels (Walperterwei 41H).

    ter informatie:

    • Neem je je puntenkaart mee? Als je voor het eerst meedoet, dan krijg je na afloop een puntenkaart!
    • de deur gaat om 10.00 uur open
    • groep 1 start om 10.30 uur
    • groep 2 stroomt in vanaf 11.30 uur (aanwezig 11.10 aanwezig VOOR WARMING UP). We zijn klaar om uiterlijk 13 uur!
    • de namen per groep staan hieronder op alfabetische volgorde van de voornaam.
    • STA JE ER NIET BIJ< MAAR HEB JE JE WEL OPGEGEVEN…MAIL ME DAN ZO SNEL MOGELIJK: info@sportcentrumakkermans.nl

    groet en tot zondag,

    team Akkermans

    Tegeltjestoernooi 08-04-2018
    aanwezig 10.10 uur, starten om 10.30 uur
    10.30 uur Age-Oane de VRIES
    10.30 uur Auke Alkema
    10.30 uur Benyam Bossack
    10.30 uur Daan van Lierde
    10.30 uur Dirk Lieuwe Wup
    10.30 uur Douwe v.d.Let
    10.30 uur Douwe Ynze Krijgsman
    10.30 uur Eise Siemensma
    10.30 uur Eline koornstra
    10.30 uur Frans de Jong
    10.30 uur hedzer Jansen
    10.30 uur Hidde Boudewijn
    10.30 uur Iris v.d.Goot
    10.30 uur Jelte Terpstra
    10.30 uur Jens Burmania
    10.30 uur Jens van Eeden
    10.30 uur Jesse Galema
    10.30 uur Jesse van Os
    10.30 uur Jitse Hakvoort
    10.30 uur Jorn Tjalsma
    10.30 uur Jouwert Bouma
    10.30 uur Julian van Dijk
    10.30 uur Jurjen Postma
    10.30 uur Justin Deelstra
    10.30 uur Kelvin Deelstra
    10.30 uur Kyan Sminia v.d.Does
    10.30 uur Kyara Vonk
    10.30 uur Lisa Dam
    10.30 uur Lucas Wagenaar
    10.30 uur Maurits krol
    10.30 uur May de Boer
    10.30 uur Meint v.d.Zwaag
    10.30 uur Mirthe Hartman
    10.30 uur Nadine Steegstra
    10.30 uur Nico de VRIES
    10.30 uur Nikki Adema
    10.30 uur Olaf van der Heide
    10.30 uur Riemer v.d.veen
    10.30 uur Roos Douwes
    10.30 uur Rowan Altena
    10.30 uur Rutger Eijzenga
    10.30 uur Schelte Boonstra
    10.30 uur Silvan de Jong
    10.30 uur Sybren v.d.Zwaag
    10.30 uur Thomas Wagenaar
    10.30 uur Thymen Santema
    10.30 uur Tsjeard Witteveen
    10.30 uur Willem v.d.Werf
    aanwezig 11.10 uur, starten vanaf 11.30 uur
    11.30 uur Demian van Dijk
    11.30 uur Ananja v.d.Sluis
    11.30 uur Boudewijn Funke
    11.30 uur Christiaan de Ruiter
    11.30 uur Dinand Steegstra
    11.30 uur Djustin v.d.meer
    11.30 uur Duncan vd Heide
    11.30 uur Eelco de Wolff
    11.30 uur Femke van der Wal
    11.30 uur Fleur van Os
    11.30 uur harm ymke Krijgsman
    11.30 uur Hester Dieuwke
    11.30 uur Hilde v.d.Zwaag
    11.30 uur Ids Schaap
    11.30 uur Ismail Kamara
    11.30 uur Jan Evert Tolsma
    11.30 uur Jan Vollema
    11.30 uur Jelmer Eijzenga
    11.30 uur Jesper Koornstra
    11.30 uur Jimi v.d.meer
    11.30 uur Joël v.d.Velden
    11.30 uur Jorrit Dijkstra
    11.30 uur Jouke Kingma
    11.30 uur Kars Jansen
    11.30 uur Lisanne de Jong
    11.30 uur LucaJelle de Jong
    11.30 uur Mathies Postma
    11.30 uur matthijs Folkertsma
    11.30 uur Melle de Jong
    11.30 uur Sander Prins
    11.30 uur Sander van Middelaar
    11.30 uur Sanne Hartman
    11.30 uur Stefan Roskam  B
    11.30 uur sven Bootsma
    11.30 uur Teade Wietse Palma
    11.30 uur Teije Kingma
    11.30 uur Thymen Bootsma (Easterein)
    11.30 uur Timon de Roode
    11.30 uur Tjitse jellema
    11.30 uur Tymen Bootsma (workum)

Agenda

Er zijn momenteel geen toekomstige events.
Bekijk hier de complete agenda

nieuwe Rots en Water Cursus (groep 6,7,8) en weerbaarheidscursus (groep 3 en 4) start weer na de zomer!

nieuwe Rots en Water Cursus (groep 6,7,8) en weerbaarheidscursus (groep 3 en 4) start weer na de zomer!

klik op de foto voor meer informatie

JUDO LESTIJDEN

               JUDO LESTIJDEN
  • Eerst volgende lessen