Sportcentrum Akkermans biedt ook elders in Friesland leuke en kwalitatief goede jeugd lessen dans en judo aan! Zie hieronder voor Mantgum, Sneek en Harlingen.

Voor het sportrooster van ons Sportcentrum in Wommels klik hier.

MAANDAG DINSDAG WOENSDAG DONDERDAG VRIJDAG ZATERDAG ZONDAG
14.00 - 15.00 Harlingen Judo (in Dojo bij Waddenhal)14.35 - 15.35
Groep 4 t/m 8
Véronique Akkermans
15.00 - 16.00 Sneek judo (de Spil, Molenkrite 169)15.30 - 16.30
de Spil, Molenkrite 169, Sneek gr 3 t/m 5
Wytze de Jong


Sneek judo (de Spil, Molenkrite 169)16.30 - 17.30
de Spil, Molenkrite 169, Sneek gr 6,7, 8 en v.o.
Wytze de Jong
Sneek judo (de Spil, Molenkrite 169)15.00 - 16.00
de Spil, Molenkrite 169, Sneek groep 3 t/m 6
Wytze de Jong
16.00 - 17.00 Mantgum Judo (in de lagere school)16.30 - 17.15
groep 1 t/m 4 Mantgum
Véronique Akkermans


Mantgum Judo (in de lagere school)17.15 - 18.10
groep 5 t/m 7 Mantgum
Véronique Akkermans


Mantgum Judo (in de lagere school)18.10 - 19.15
groep 8 en voortgezet onderwijs Mantgum
Véronique Akkermans
Sneek judo (de Spil, Molenkrite 169)16.00 - 17.30
wedstrijdtraining
Wytze de Jong
17.00 - 18.00
18.00 - 19.00
19.00 - 20.00
Click on the class name to get additional info
MAANDAG DINSDAG WOENSDAG DONDERDAG VRIJDAG ZATERDAG ZONDAG
15.00 - 16.00 Sneek judo (de Spil, Molenkrite 169)15.30 - 16.30
de Spil, Molenkrite 169, Sneek gr 3 t/m 5
Wytze de Jong


Sneek judo (de Spil, Molenkrite 169)16.30 - 17.30
de Spil, Molenkrite 169, Sneek gr 6,7, 8 en v.o.
Wytze de Jong
Sneek judo (de Spil, Molenkrite 169)15.00 - 16.00
de Spil, Molenkrite 169, Sneek groep 3 t/m 6
Wytze de Jong
16.00 - 17.00 Sneek judo (de Spil, Molenkrite 169)16.00 - 17.30
wedstrijdtraining
Wytze de Jong
17.00 - 18.00
Click on the class name to get additional info
MAANDAG DINSDAG WOENSDAG DONDERDAG VRIJDAG ZATERDAG ZONDAG
16.00 - 17.00 Mantgum Judo (in de lagere school)16.30 - 17.15
groep 1 t/m 4 Mantgum
Véronique Akkermans


Mantgum Judo (in de lagere school)17.15 - 18.10
groep 5 t/m 7 Mantgum
Véronique Akkermans


Mantgum Judo (in de lagere school)18.10 - 19.15
groep 8 en voortgezet onderwijs Mantgum
Véronique Akkermans
17.00 - 18.00
18.00 - 19.00
19.00 - 20.00
Click on the class name to get additional info
MAANDAG DINSDAG WOENSDAG DONDERDAG VRIJDAG ZATERDAG ZONDAG
14.00 - 15.00 Harlingen Judo (in Dojo bij Waddenhal)14.35 - 15.35
Groep 4 t/m 8
Véronique Akkermans
15.00 - 16.00
Click on the class name to get additional info