Voor Judo en Danslessen in Sneek, Harlingen of Mantgum klik hier

De groene lessen zijn erg geschikt voor Slim Belly gebruik!

MAANDAG DINSDAG WOENSDAG DONDERDAG VRIJDAG ZATERDAG ZONDAG
08.00 - 09.00 Fitness08.30 - 12.00

Spinning09.00 - 09.45
Gerdie Adema


Yoga09.45 - 10.45
Shirley de Graaf
Fitness08.30 - 12.00

Total Body Fun09.00 - 10.00
Véronique Akkermans
Fitness08.30 - 12.00Fitness08.30 - 12.00

Pilates09.00 - 10.00
Gerdie Adema

10.00 - 11.00
Gerdie Adema
09.00 - 10.00
10.00 - 11.00
11.00 - 12.00
12.00 - 13.00
13.00 - 14.00
14.00 - 15.00 Sport MIX Jeugd14.30 - 15.30
Véronique Akkermans


Fitness15.30 - 22.00

Judo16.00 - 17.00
judo b.o. groep 4 t/m 7
Véronique Akkermans


Funky Kids17.15 - 18.00
Manon van der Meer


Modern dance18.00 - 19.00
Manon van der Meer


Power19.30 - 20.30
Shirley de Graaf


Spinning19.30 - 20.30
Hans Zwart


Total Body Fun20.30 - 21.30
Véronique Akkermans


Yoga20.30 - 21.30
Shirley de Graaf
Sport MIX Jeugd14.30 - 15.30
Véronique Akkermans


Kids Swing
b.o. groep 1 t/m 4
15.15 - 16.00
Marit Leistra


Fitness15.30 - 22.00

Judo16.00 - 17.00
judo b.o. groep 4 t/m 7
Véronique Akkermans

18.00 - 19.00
judo b.o. groep 7 en 8 en v.o.
Véronique Akkermans


Streetdance16.00 - 17.00
b.o. groep 6 t/m 8
Gerdie Adema


Kick and Punch18.15 - 19.15
Evert Ane Abma


Selectie dans18.30 - 19.30
Manon van der Meer


Zumba19.30 - 20.30
Manon van der Meer


Yoga19.30 - 20.30
Shirley de Graaf


HiiT19.45 - 20.15
Véronique Akkermans


Knock-Out20.35 - 21.05
Evert Ane Abma
15.00 - 16.00 Fitness15.30 - 22.00

Yoga19.30 - 20.30
Shirley de Graaf


Total Body Fun19.30 - 20.30
Marit Leistra


Spinning19.45 - 20.25
Evert Ane Abma


HiiT20.00 - 20.30
Véronique Akkermans


Power20.30 - 21.15
Gerdie Adema


Knock-Out20.35 - 21.05
Véronique Akkermans
Judo15.30 - 16.15
judo b.o. groep 1 t/m 3
Véronique Akkermans

16.15 - 17.15
b.o. groep 5 t/m 7
Véronique Akkermans

17.15 - 18.15
wedstrijdtraining judoka's t/m 10 jaar
Véronique Akkermans

17.30 - 19.30
judo selectie U12 en u15: core training en judo
Wytze de Jong

18.00 - 19.15
kracht selectie U18 en ouder
Shirley de Graaf

19.30 - 20.45
judo selectie U18 en ouder
Wytze de Jong


Fitness15.30 - 22.00

Spinning19.30 - 20.15
Hans Zwart


Pilates19.30 - 20.30
Gerdie Adema


Piloxing20.30 - 21.30
Gerdie Adema
Fitness15.30 - 21.30

Judo19.00 - 20.15
judo selectie U18 en u21 en ouder
Véronique Akkermans
16.00 - 17.00
17.00 - 18.00
18.00 - 19.00
19.00 - 20.00
20.00 - 21.00
21.00 - 22.00
Klik op de activiteit voor meer informatie

Maandag

Dinsdag

Woensdag

Donderdag

Vrijdag

MAANDAG DINSDAG WOENSDAG DONDERDAG VRIJDAG ZATERDAG ZONDAG
08.00 - 09.00 Fitness08.30 - 12.00Fitness08.30 - 12.00Fitness08.30 - 12.00Fitness08.30 - 12.00
09.00 - 10.00
10.00 - 11.00
11.00 - 12.00
12.00 - 13.00
13.00 - 14.00
14.00 - 15.00
15.00 - 16.00 Fitness15.30 - 22.00Fitness15.30 - 22.00Fitness15.30 - 22.00Fitness15.30 - 22.00Fitness15.30 - 21.30
16.00 - 17.00
17.00 - 18.00
18.00 - 19.00
19.00 - 20.00
20.00 - 21.00
21.00 - 22.00
Klik op de activiteit voor meer informatie

Maandag

Dinsdag

Woensdag

Donderdag

Vrijdag

MAANDAG DINSDAG WOENSDAG DONDERDAG VRIJDAG ZATERDAG ZONDAG
09.00 - 10.00 Spinning09.00 - 09.45
Gerdie Adema
10.00 - 11.00
11.00 - 12.00
12.00 - 13.00
13.00 - 14.00
14.00 - 15.00
15.00 - 16.00
16.00 - 17.00
17.00 - 18.00
18.00 - 19.00
19.00 - 20.00 Spinning19.30 - 20.30
Hans Zwart
Spinning19.45 - 20.25
Evert Ane Abma
Spinning19.30 - 20.15
Hans Zwart
20.00 - 21.00
Klik op de activiteit voor meer informatie

Maandag

Dinsdag

Woensdag

MAANDAG DINSDAG WOENSDAG DONDERDAG VRIJDAG ZATERDAG ZONDAG
15.00 - 16.00 Judo15.30 - 16.15
judo b.o. groep 1 t/m 3
Véronique Akkermans

16.15 - 17.15
b.o. groep 5 t/m 7
Véronique Akkermans

17.15 - 18.15
wedstrijdtraining judoka's t/m 10 jaar
Véronique Akkermans

17.30 - 19.30
judo selectie U12 en u15: core training en judo
Wytze de Jong

18.00 - 19.15
kracht selectie U18 en ouder
Shirley de Graaf

19.30 - 20.45
judo selectie U18 en ouder
Wytze de Jong
16.00 - 17.00 Judo16.00 - 17.00
judo b.o. groep 4 t/m 7
Véronique Akkermans
Judo16.00 - 17.00
judo b.o. groep 4 t/m 7
Véronique Akkermans
17.00 - 18.00
18.00 - 19.00 Judo18.00 - 19.00
judo b.o. groep 7 en 8 en v.o.
Véronique Akkermans
19.00 - 20.00 Judo19.00 - 20.15
judo selectie U18 en u21 en ouder
Véronique Akkermans
20.00 - 21.00
Klik op de activiteit voor meer informatie

Maandag

Woensdag

Donderdag

Vrijdag

MAANDAG DINSDAG WOENSDAG DONDERDAG VRIJDAG ZATERDAG ZONDAG
19.00 - 20.00 Power19.30 - 20.30
Shirley de Graaf
20.00 - 21.00 Power20.30 - 21.15
Gerdie Adema
21.00 - 22.00
Klik op de activiteit voor meer informatie

Maandag

Dinsdag

MAANDAG DINSDAG WOENSDAG DONDERDAG VRIJDAG ZATERDAG ZONDAG
18.00 - 19.00 Modern dance18.00 - 19.00
Manon van der Meer
Klik op de activiteit voor meer informatie

Maandag

MAANDAG DINSDAG WOENSDAG DONDERDAG VRIJDAG ZATERDAG ZONDAG
17.00 - 18.00 Funky Kids17.15 - 18.00
Manon van der Meer
Klik op de activiteit voor meer informatie

Maandag

MAANDAG DINSDAG WOENSDAG DONDERDAG VRIJDAG ZATERDAG ZONDAG
Klik op de activiteit voor meer informatie
MAANDAG DINSDAG WOENSDAG DONDERDAG VRIJDAG ZATERDAG ZONDAG
09.00 - 10.00 Pilates09.00 - 10.00
Gerdie Adema
10.00 - 11.00 Pilates10.00 - 11.00
Gerdie Adema
11.00 - 12.00
12.00 - 13.00
13.00 - 14.00
14.00 - 15.00
15.00 - 16.00
16.00 - 17.00
17.00 - 18.00
18.00 - 19.00
19.00 - 20.00 Pilates19.30 - 20.30
Gerdie Adema
20.00 - 21.00
Klik op de activiteit voor meer informatie

Woensdag

Vrijdag

MAANDAG DINSDAG WOENSDAG DONDERDAG VRIJDAG ZATERDAG ZONDAG
16.00 - 17.00 Streetdance16.00 - 17.00
b.o. groep 6 t/m 8
Gerdie Adema
Klik op de activiteit voor meer informatie

Donderdag

MAANDAG DINSDAG WOENSDAG DONDERDAG VRIJDAG ZATERDAG ZONDAG
19.00 - 20.00 Zumba19.30 - 20.30
Manon van der Meer
20.00 - 21.00
Klik op de activiteit voor meer informatie

Donderdag

MAANDAG DINSDAG WOENSDAG DONDERDAG VRIJDAG ZATERDAG ZONDAG
18.00 - 19.00 Selectie dans18.30 - 19.30
Manon van der Meer
19.00 - 20.00
Klik op de activiteit voor meer informatie

Donderdag

MAANDAG DINSDAG WOENSDAG DONDERDAG VRIJDAG ZATERDAG ZONDAG
20.00 - 21.00 Piloxing20.30 - 21.30
Gerdie Adema
21.00 - 22.00
Klik op de activiteit voor meer informatie

Woensdag

MAANDAG DINSDAG WOENSDAG DONDERDAG VRIJDAG ZATERDAG ZONDAG
18.00 - 19.00 Kick and Punch18.15 - 19.15
Evert Ane Abma
19.00 - 20.00
Klik op de activiteit voor meer informatie

Donderdag

MAANDAG DINSDAG WOENSDAG DONDERDAG VRIJDAG ZATERDAG ZONDAG
15.00 - 16.00 Kids Swing
b.o. groep 1 t/m 4
15.15 - 16.00
Marit Leistra
Klik op de activiteit voor meer informatie

Donderdag

MAANDAG DINSDAG WOENSDAG DONDERDAG VRIJDAG ZATERDAG ZONDAG
09.00 - 10.00 Total Body Fun09.00 - 10.00
Véronique Akkermans
10.00 - 11.00
11.00 - 12.00
12.00 - 13.00
13.00 - 14.00
14.00 - 15.00
15.00 - 16.00
16.00 - 17.00
17.00 - 18.00
18.00 - 19.00
19.00 - 20.00 Total Body Fun19.30 - 20.30
Marit Leistra
20.00 - 21.00 Total Body Fun20.30 - 21.30
Véronique Akkermans
21.00 - 22.00
Klik op de activiteit voor meer informatie

Maandag

Dinsdag

Woensdag

MAANDAG DINSDAG WOENSDAG DONDERDAG VRIJDAG ZATERDAG ZONDAG
14.00 - 15.00 Sport MIX Jeugd14.30 - 15.30
Véronique Akkermans
Sport MIX Jeugd14.30 - 15.30
Véronique Akkermans
15.00 - 16.00
Klik op de activiteit voor meer informatie

Maandag

Donderdag

MAANDAG DINSDAG WOENSDAG DONDERDAG VRIJDAG ZATERDAG ZONDAG
19.00 - 20.00 HiiT19.45 - 20.15
Véronique Akkermans
20.00 - 21.00 HiiT20.00 - 20.30
Véronique Akkermans
Klik op de activiteit voor meer informatie

Dinsdag

Donderdag

MAANDAG DINSDAG WOENSDAG DONDERDAG VRIJDAG ZATERDAG ZONDAG
20.00 - 21.00 Knock-Out20.35 - 21.05
Véronique Akkermans
Knock-Out20.35 - 21.05
Evert Ane Abma
21.00 - 22.00
Klik op de activiteit voor meer informatie

Dinsdag

Donderdag

MAANDAG DINSDAG WOENSDAG DONDERDAG VRIJDAG ZATERDAG ZONDAG
09.00 - 10.00 Yoga09.45 - 10.45
Shirley de Graaf
10.00 - 11.00
11.00 - 12.00
12.00 - 13.00
13.00 - 14.00
14.00 - 15.00
15.00 - 16.00
16.00 - 17.00
17.00 - 18.00
18.00 - 19.00
19.00 - 20.00 Yoga19.30 - 20.30
Shirley de Graaf
Yoga19.30 - 20.30
Shirley de Graaf
20.00 - 21.00 Yoga20.30 - 21.30
Shirley de Graaf
21.00 - 22.00
Klik op de activiteit voor meer informatie

Maandag

Dinsdag

Donderdag