Voor Judo en Danslessen in Sneek, Harlingen of Mantgum klik hier

MAANDAG DINSDAG WOENSDAG DONDERDAG VRIJDAG ZATERDAG ZONDAG
08.00 - 09.00 Verantwoord Fit08.30 - 10.00
Véronique Akkermans


Fitness08.30 - 12.00

Spinning09.00 - 09.45
Gerdie Adema


Yoga10.00 - 11.00
Gerdie Adema
Fitness08.30 - 12.00

Total Body Fun09.00 - 10.00
Véronique Akkermans


Sociaal Vitaal Training09.30 - 10.30
Véronique Akkermans
Fitness08.30 - 12.00Fitness08.30 - 12.00

Pilates09.00 - 10.00
Gerdie Adema

10.00 - 11.00
Gerdie Adema
09.00 - 10.00
10.00 - 11.00
11.00 - 12.00
12.00 - 13.00
13.00 - 14.00
14.00 - 15.00 Judo14.45 - 15.45
judo b.o. groep 4 t/m 7
Véronique Akkermans

18.30 - 19.30
judo b.o. groep 7 en 8 en v.o.
Véronique Akkermans


Fitness15.30 - 22.00

Kick and Punch17.45 - 18.30
8-12 jaar
Evert Ane Abma

18.30 - 19.25
12 jaar en ouder
Evert Ane Abma


Spinning19.30 - 20.15
Evert Ane Abma


Zumba19.30 - 20.30

HiiT19.45 - 20.15
Véronique Akkermans


Knock-Out20.35 - 21.05
Evert Ane Abma
15.00 - 16.00 Fitness15.30 - 22.00

Judo16.00 - 17.00
judo b.o. groep 4 t/m 7
Véronique Akkermans


Power19.30 - 20.30
Véronique Akkermans


Yoga20.30 - 21.30
Marieke Vinckers
Fitness15.30 - 22.00

Jeugd Spin en Cross19.00 - 19.45
Evert Ane Abma


Yoga19.30 - 20.30
Marieke Vinckers


Total Body Fun19.30 - 20.30
Marit Leistra


Spinning19.45 - 20.30
Evert Ane Abma


HiiT20.00 - 20.30
Véronique Akkermans


Knock-Out20.35 - 21.05
Véronique Akkermans
Judo15.30 - 16.15
judo b.o. groep 1 t/m 3
Véronique Akkermans

16.15 - 17.15
b.o. groep 5 t/m 7
Véronique Akkermans

17.15 - 18.15
wedstrijdtraining judoka's t/m 10 jaar
Véronique Akkermans

17.30 - 19.30
judo selectie U12 en u15: core training en judo
Wytze de Jong

18.00 - 19.15
kracht selectie U18 en ouder
Shirley de Graaf

19.30 - 20.45
judo selectie U18 en ouder
Wytze de Jong


Fitness15.30 - 22.00

Kids Swing cursus 11-9-19 t/m 11-12-19
b.o. groep 1 t/m 3
15.45 - 16.30
Marit Leistra


Funky Kids cursus 11-9-19 t/m 11-12-19
voor kinderen uit groep 3 t/m 5
16.30 - 17.15
Marit Leistra


Pilates19.30 - 20.30
Gerdie Adema


Piloxing20.30 - 21.30
Gerdie Adema
Fitness15.30 - 21.30

Judo19.00 - 20.15
judo selectie U18 en u21 en ouder
Véronique Akkermans
16.00 - 17.00
17.00 - 18.00
18.00 - 19.00
19.00 - 20.00
20.00 - 21.00
21.00 - 22.00
Klik op de activiteit voor meer informatie

Maandag

Dinsdag

Woensdag

Donderdag

Vrijdag

MAANDAG DINSDAG WOENSDAG DONDERDAG VRIJDAG ZATERDAG ZONDAG
08.00 - 09.00 Fitness08.30 - 12.00Fitness08.30 - 12.00Fitness08.30 - 12.00Fitness08.30 - 12.00
09.00 - 10.00
10.00 - 11.00
11.00 - 12.00
12.00 - 13.00
13.00 - 14.00
14.00 - 15.00
15.00 - 16.00 Fitness15.30 - 22.00Fitness15.30 - 22.00Fitness15.30 - 22.00Fitness15.30 - 22.00Fitness15.30 - 21.30
16.00 - 17.00
17.00 - 18.00
18.00 - 19.00
19.00 - 20.00
20.00 - 21.00
21.00 - 22.00
Klik op de activiteit voor meer informatie

Maandag

Dinsdag

Woensdag

Donderdag

Vrijdag

MAANDAG DINSDAG WOENSDAG DONDERDAG VRIJDAG ZATERDAG ZONDAG
09.00 - 10.00 Spinning09.00 - 09.45
Gerdie Adema
10.00 - 11.00
11.00 - 12.00
12.00 - 13.00
13.00 - 14.00
14.00 - 15.00
15.00 - 16.00
16.00 - 17.00
17.00 - 18.00
18.00 - 19.00
19.00 - 20.00 Spinning19.45 - 20.30
Evert Ane Abma
Spinning19.30 - 20.15
Evert Ane Abma
20.00 - 21.00
Klik op de activiteit voor meer informatie

Maandag

Dinsdag

Donderdag

MAANDAG DINSDAG WOENSDAG DONDERDAG VRIJDAG ZATERDAG ZONDAG
14.00 - 15.00 Judo14.45 - 15.45
judo b.o. groep 4 t/m 7
Véronique Akkermans
15.00 - 16.00 Judo15.30 - 16.15
judo b.o. groep 1 t/m 3
Véronique Akkermans

16.15 - 17.15
b.o. groep 5 t/m 7
Véronique Akkermans

17.15 - 18.15
wedstrijdtraining judoka's t/m 10 jaar
Véronique Akkermans

17.30 - 19.30
judo selectie U12 en u15: core training en judo
Wytze de Jong

18.00 - 19.15
kracht selectie U18 en ouder
Shirley de Graaf

19.30 - 20.45
judo selectie U18 en ouder
Wytze de Jong
16.00 - 17.00 Judo16.00 - 17.00
judo b.o. groep 4 t/m 7
Véronique Akkermans
17.00 - 18.00
18.00 - 19.00 Judo18.30 - 19.30
judo b.o. groep 7 en 8 en v.o.
Véronique Akkermans
19.00 - 20.00 Judo19.00 - 20.15
judo selectie U18 en u21 en ouder
Véronique Akkermans
20.00 - 21.00
Klik op de activiteit voor meer informatie

Maandag

Woensdag

Donderdag

Vrijdag

MAANDAG DINSDAG WOENSDAG DONDERDAG VRIJDAG ZATERDAG ZONDAG
19.00 - 20.00 Power19.30 - 20.30
Véronique Akkermans
20.00 - 21.00
Klik op de activiteit voor meer informatie

Maandag

MAANDAG DINSDAG WOENSDAG DONDERDAG VRIJDAG ZATERDAG ZONDAG
Klik op de activiteit voor meer informatie
MAANDAG DINSDAG WOENSDAG DONDERDAG VRIJDAG ZATERDAG ZONDAG
16.00 - 17.00 Funky Kids cursus 11-9-19 t/m 11-12-19
voor kinderen uit groep 3 t/m 5
16.30 - 17.15
Marit Leistra
17.00 - 18.00
Klik op de activiteit voor meer informatie
MAANDAG DINSDAG WOENSDAG DONDERDAG VRIJDAG ZATERDAG ZONDAG
08.00 - 09.00 Verantwoord Fit08.30 - 10.00
Véronique Akkermans
09.00 - 10.00
Klik op de activiteit voor meer informatie

Maandag

MAANDAG DINSDAG WOENSDAG DONDERDAG VRIJDAG ZATERDAG ZONDAG
09.00 - 10.00 Pilates09.00 - 10.00
Gerdie Adema
10.00 - 11.00 Pilates10.00 - 11.00
Gerdie Adema
11.00 - 12.00
12.00 - 13.00
13.00 - 14.00
14.00 - 15.00
15.00 - 16.00
16.00 - 17.00
17.00 - 18.00
18.00 - 19.00
19.00 - 20.00 Pilates19.30 - 20.30
Gerdie Adema
20.00 - 21.00
Klik op de activiteit voor meer informatie

Woensdag

Vrijdag

MAANDAG DINSDAG WOENSDAG DONDERDAG VRIJDAG ZATERDAG ZONDAG
Klik op de activiteit voor meer informatie
MAANDAG DINSDAG WOENSDAG DONDERDAG VRIJDAG ZATERDAG ZONDAG
19.00 - 20.00 Zumba19.30 - 20.30
20.00 - 21.00
Klik op de activiteit voor meer informatie

Donderdag

MAANDAG DINSDAG WOENSDAG DONDERDAG VRIJDAG ZATERDAG ZONDAG
Klik op de activiteit voor meer informatie
MAANDAG DINSDAG WOENSDAG DONDERDAG VRIJDAG ZATERDAG ZONDAG
20.00 - 21.00 Piloxing20.30 - 21.30
Gerdie Adema
21.00 - 22.00
Klik op de activiteit voor meer informatie

Woensdag

MAANDAG DINSDAG WOENSDAG DONDERDAG VRIJDAG ZATERDAG ZONDAG
17.00 - 18.00 Kick and Punch17.45 - 18.30
8-12 jaar
Evert Ane Abma

18.30 - 19.25
12 jaar en ouder
Evert Ane Abma
18.00 - 19.00
19.00 - 20.00
Klik op de activiteit voor meer informatie

Donderdag

MAANDAG DINSDAG WOENSDAG DONDERDAG VRIJDAG ZATERDAG ZONDAG
15.00 - 16.00 Kids Swing cursus 11-9-19 t/m 11-12-19
b.o. groep 1 t/m 3
15.45 - 16.30
Marit Leistra
16.00 - 17.00
Klik op de activiteit voor meer informatie
MAANDAG DINSDAG WOENSDAG DONDERDAG VRIJDAG ZATERDAG ZONDAG
20.00 - 21.00 Piloxing20.30 - 21.30
Gerdie Adema
21.00 - 22.00
Klik op de activiteit voor meer informatie

Woensdag

MAANDAG DINSDAG WOENSDAG DONDERDAG VRIJDAG ZATERDAG ZONDAG
Klik op de activiteit voor meer informatie
MAANDAG DINSDAG WOENSDAG DONDERDAG VRIJDAG ZATERDAG ZONDAG
19.00 - 20.00 HiiT19.45 - 20.15
Véronique Akkermans
20.00 - 21.00 HiiT20.00 - 20.30
Véronique Akkermans
Klik op de activiteit voor meer informatie

Dinsdag

Donderdag

MAANDAG DINSDAG WOENSDAG DONDERDAG VRIJDAG ZATERDAG ZONDAG
20.00 - 21.00 Knock-Out20.35 - 21.05
Véronique Akkermans
Knock-Out20.35 - 21.05
Evert Ane Abma
21.00 - 22.00
Klik op de activiteit voor meer informatie

Dinsdag

Donderdag

MAANDAG DINSDAG WOENSDAG DONDERDAG VRIJDAG ZATERDAG ZONDAG
19.00 - 20.00 Jeugd Spin en Cross19.00 - 19.45
Evert Ane Abma
Klik op de activiteit voor meer informatie

Dinsdag

MAANDAG DINSDAG WOENSDAG DONDERDAG VRIJDAG ZATERDAG ZONDAG
10.00 - 11.00 Yoga10.00 - 11.00
Gerdie Adema
11.00 - 12.00
12.00 - 13.00
13.00 - 14.00
14.00 - 15.00
15.00 - 16.00
16.00 - 17.00
17.00 - 18.00
18.00 - 19.00
19.00 - 20.00 Yoga19.30 - 20.30
Marieke Vinckers
20.00 - 21.00 Yoga20.30 - 21.30
Marieke Vinckers
21.00 - 22.00
Klik op de activiteit voor meer informatie

Maandag

Dinsdag

MAANDAG DINSDAG WOENSDAG DONDERDAG VRIJDAG ZATERDAG ZONDAG
09.00 - 10.00 Sociaal Vitaal Training09.30 - 10.30
Véronique Akkermans
10.00 - 11.00
Klik op de activiteit voor meer informatie

Woensdag

MAANDAG DINSDAG WOENSDAG DONDERDAG VRIJDAG ZATERDAG ZONDAG
Klik op de activiteit voor meer informatie
MAANDAG DINSDAG WOENSDAG DONDERDAG VRIJDAG ZATERDAG ZONDAG
09.00 - 10.00 Total Body Fun09.00 - 10.00
Véronique Akkermans
10.00 - 11.00
11.00 - 12.00
12.00 - 13.00
13.00 - 14.00
14.00 - 15.00
15.00 - 16.00
16.00 - 17.00
17.00 - 18.00
18.00 - 19.00
19.00 - 20.00 Total Body Fun19.30 - 20.30
Marit Leistra
20.00 - 21.00
Klik op de activiteit voor meer informatie

Dinsdag

Woensdag