starttijden Clubkampioenschappen zaterdag 25-1-20

Beste judoka’s en ouders,

hierbij de startijden van de clubkampioenschappen van aanstaande zaterdag 25-1-20 in ons Sportcentrum aan de Walperterwei 41h in Wommels.

de deur gaat om 14.30 uur open.

Na beide judoblokken is de prijsuitreiking…alle judoka’s ontvangen een prijs, dus niet eerder weggaan.

Er doen 104 judoka’s mee….

VERDER:

-judoën in wit judopak

-Tijdens de clubkampioenschappen wordt er taart en cake verkocht…de opbrengst is voor de judoploeg die dit jaar op judostage gaat in Frankrijk….dus allemaal lekker mee proeven….

-er kan vanaf nu ook gepint worden.

-na het eerste blok vindt ook de verkiezing “Technisch Bureau Sneek judoka van het jaar 2019” plaats. De genomineerden graag om 16.15 in WIT judopak aanwezig zijn.

 

Hieronder de namen van de judoka’s met de starttijden. ALS JE ER NIET TUSSEN STAAT EN JE HEBT JE WEL OPGEGEVEN, MAIL ME DAN DIRECT : info@sportcentrumakkermans.nl

 

Blok 1: inlopen vanaf 14.30, judo om 15.00 uur
15.00 uur Achmed Ahmed Dahir
15.00 uur Anouk Adema
15.00 uur Auke Alkema
15.00 uur Berber terwischa van Scheltinga
15.00 uur Britt Goodijk
15.00 uur Cheikh Fall
15.00 uur Ciska Adema
15.00 uur Daimen bos
15.00 uur Damian John v.d.Werf
15.00 uur Desley-Jay Koster
15.00 uur Eade Stropsma
15.00 uur Eelco de Wolff
15.00 uur Emma Bruinsma
15.00 uur Femke van der Wal
15.00 uur Floortje Dijkstra
15.00 uur Frans de Jong
15.00 uur Ibrahim Ahmed Dahir
15.00 uur Ibrahima Fall
15.00 uur Jan Vollema
15.00 uur Jason Bijlsma
15.00 uur Jente Smilde
15.00 uur Jitse Speerstra
15.00 uur Jorn Tjalsma
15.00 uur Jouwert Bouma
15.00 uur Justin Beverlo
15.00 uur Justin Deelstra
15.00 uur Lars Wierema
15.00 uur Liewe Hoekstra
15.00 uur Lisanne de Jong
15.00 uur Luca Jelle de Jong
15.00 uur Luca v.d.Lee
15.00 uur Lucasv.d. Velde
15.00 uur Maaike Hoogeveen
15.00 uur Margje Busstra
15.00 uur Maurits krol
15.00 uur Michel Guikema
15.00 uur Nout Koopmans
15.00 uur Roos Douwes
15.00 uur Rosalynn Akkermans
15.00 uur Ruben Hiemstra
15.00 uur Rutger Westra
15.00 uur Sebastian klooster
15.00 uur Sinne Keereweer
15.00 uur Taeke v.d.Kaaij
15.00 uur Teade Wietse Palma
15.00 uur Tieme Dorenbos
15.00 uur Tjitse jellema
15.00 uur Tsjalt Zijlstra
15.00 uur Tygo Hibma
15.00 uur Tymen Wiersma
15.00 uur Xander Brandt
15.00 uur Yfke Rijkens
Blok 2: inlopen vanaf 16.15,  judo om 16.45 uur
16.45 uur Allard Puite
16.45 uur Björn Kelder
16.45 uur Bouke Dorenbos
16.45 uur Bram de Koning
16.45 uur Cenep Ahmed dahir
16.45 uur Daan Keur
16.45 uur Emil Ossel
16.45 uur Fay Keereweer
16.45 uur Fynn Elzinga
16.45 uur Gido v.d.Berg
16.45 uur Gyhad Al Fares
16.45 uur Haye Rijkens
16.45 uur hedzer Jansen
16.45 uur Hielke Douna
16.45 uur Hugo Delemarre
16.45 uur Jaivey-jax Koster
16.45 uur Jamie Chapman
16.45 uur Jayden Vonk
16.45 uur Jelco Groen
16.45 uur Jelmer Eijzenga
16.45 uur Jens de Wit
16.45 uur Jens van Eeden
16.45 uur Jeslynn Akkermans
16.45 uur Jinke Jellema
16.45 uur Jurre Kuipers
16.45 uur Kaelynn keereweer
16.45 uur Kelvin Deelstra
16.45 uur Koen van Klaveren
16.45 uur Lenn de Graaf
16.45 uur Loek Hartkamp
16.45 uur Luuk Dijkstra
16.45 uur Maarten Koopman
16.45 uur mame Fall
16.45 uur Mirthe Goodijk
16.45 uur Mohammed Ahmed Dahir
16.45 uur Nikki Adema
16.45 uur Noah Nutma
16.45 uur Oscar Weistra
16.45 uur Pyke v.d.Meer
16.45 uur Rani Badran
16.45 uur Redmer politiek
16.45 uur Rienk Langhout
16.45 uur Rutger Eijzenga
16.45 uur Stijn Douw
16.45 uur sytse Jorritsma
16.45 uur Thys Hoekstra
16.45 uur Thys Jansen
16.45 uur Tycho Nauta
16.45 uur tygo Beverlo
16.45 uur Tymen Bootsma
16.45 uur Wessel Hoogeveen
16.45 uur Wouter van der Velde