• 30JAN

    tijden en informatie Clubkampioenschappen 3-2-19

    Beste ouders en judoka’s,

    hierbij de tijden en informatie voor de Clubkampioenschappen aanstaande zondag 3-2-19! De wedtrijden vinden plaats in ons Sportcentrum Akkermans, Walperterwei 41h, in Wommels

    De deur gaat om 10 uur open!

    • 10.30 uur – 11.45 uur judoka’s van blok 1 kunnen inlopen vanaf 10 uur (dan gaat de deur open!)
    • 11.45 uur -12.15 uur verkiezing judoka’s van het jaar 2018 en prijsuitreiking blok 1
    • 12.15 uur – 13.30 uur judoka’s van blok 2 en prijsuitreiking

    Hieronder de judoka’s ingedeeld per blok.                                                                                                             

    De namen staan op alfabetische volgorde. Als je er niet tussen staat, maar je hebt je wel opgegeven, mail mij dan zo snel mogelijk: info@sportcentrumakkermans.nl

    10.00 uur aanwezig, 10.30 uur starten
    10.30 uur Allard Putte
    10.30 uur Auke Alkema
    10.30 uur Douwe v.d.let
    10.30 uur Emil Ossel
    10.30 uur fay Keereweer
    10.30 uur Haye Rijkens
    10.30 uur Hidde Boudewijn
    10.30 uur Hielke Douna
    10.30 uur Hugo delemarre
    10.30 uur Ilona Smorenburg
    10.30 uur Isa bootsma
    10.30 uur jaison Bijlsma
    10.30 uur Jayden Vonk
    10.30 uur Jelmer Eijzenga
    10.30 uur jens de Wit
    10.30 uur jens van Eeden
    10.30 uur Jesse van os
    10.30 uur jitse Speerstra
    10.30 uur Jorn Talsma
    10.30 uur Jouwert Bouma
    10.30 uur jurre Kuipers
    10.30 uur Justin Deelstra
    10.30 uur kay de Jong
    10.30 uur Kelvin Deelstra
    10.30 uur kyan Sminia vd Does
    10.30 uur lars Akkerman
    10.30 uur lenn de Graaf
    10.30 uur may  deBoer
    10.30 uur Nikki Adema
    10.30 uur Nout Koopmans
    10.30 uur Rienk de Vries
    10.30 uur Roan Tijtsma
    10.30 uur Robin de Jong
    10.30 uur Ruben Hiemstra
    10.30 uur Rutger Eijzenga
    10.30 uur Sebastian Klooster
    10.30 uur Taeke v.d.Kaaij
    10.30 uur Tess Voorthuis
    10.30 uur Thies Feitsma
    10.30 uur Thijmen Schotanus
    10.30 uur Thymen Santma
    10.30 uur Thys Janse
    10.30 uur Thys Talsma
    10.30 uur Ties Posthumus
    10.30 uur Tycho Nauta
    10.30 uur Tygo Beverlo
    10.30 uur Tymen Huitema
    10.30 uur Tymen Wiersma
    10.30 uur Wietske Bergstra
    10.30 uur Xander Brandt
    10.30 uur Yfke Rijkens
    11.45 aanwezig, 12.15 uur starten
    12.00 uur Björn Kelder
    12.00 uur Christian de Ruiter
    12.00 uur Ciska Adema
    12.00 uur Dirk Lieuwe Wup
    12.00 uur Dytmer Bakker
    12.00 uur Eelco Wolff
    12.00 uur Emma bruinsma
    12.00 uur Femke vd Wal
    12.00 uur Frans de jong
    12.00 uur Gerlinde
    12.00 uur Hedzer Jansen
    12.00 uur Hester Dieuwke de Boer
    12.00 uur hylke Munniksma
    12.00 uur Jan Evert tolsma
    12.00 uur Jan Vollema
    12.00 uur Jente Smilde
    12.00 uur justin Beverlo
    12.00 uur lisanne de Jong
    12.00 uur Luca Jelle de Jong
    12.00 uur Maaike Hoogeveen
    12.00 uur Melle de Jong
    12.00 uur Michel Guikema
    12.00 uur Mirthe Hartman
    12.00 uur Mirthe v.d.goot
    12.00 uur Rienk Langhout
    12.00 uur Rients Bakker
    12.00 uur Roos Douwes
    12.00 uur Sander v.d.Tol
    12.00 uur Sander van Middelaar
    12.00 uur Sanne Hartman
    12.00 uur Sven Bootsma
    12.00 uur Sybren v.d.Zwaag
    12.00 uur Thymen Bootsma (Easterein)
    12.00 uur Tjitse Jellema
    12.00 uur Tymen Bootsma (Workum)
    12.00 uur Wouter v.d.Velde

     

     

     

Agenda

Er zijn momenteel geen toekomstige events.
Bekijk hier de complete agenda

PEUTER KLEUTER GYM/SPORTLESSEN

opgeven: info@sportcentrumakkermans.nl

JUDO LESTIJDEN

               JUDO LESTIJDEN
  • Eerst volgende lessen