• 18JAN

    Tijden voordeelnemers Judo Clubkampioenschappen 21-1-18

    Hierbij de tijden voor aanstaande zondag 21-1-18.

    ALGEMEEN:

    de deur gaat open om 9.30 uur.

    Groep 1 start om 10.00 uur en groep 2 is aanwezig om 10.45 uur en stroomt vanaf 11 uur in.

    Hieronder de namen lijst met achter jouw naam jouw starttijd. Zorg dat je minsten 15 minuten eerder aanwezig bent voor je warming up.

    Verwachtte starttijd prijsuitreiking is 11.45 uur. Verwachtte sluiting is om 12.30 uur.

    VERDER:

    •  er zijn nog goede 2e hands judopakken te koop aanstaande zondag. Die kun je passen en contant betalen.
    •  er zijn judomokkken te koop voor €3,-. Hiermee steun je de wedstrijdploeg en heb jezelf een mooie judo-drink-mok.
    • u kunt bij ons niet pinnen.

    nu de namen en de starttijden, sta je er niet bij, mail me dan direct….info@sportcentrumakkermans.nl:

     

    Deur open om 9.30 uur,
    starten om 10.00 uur
    Mirthe Hartman 10.00 uur
    Ananja v.d.Sluis 10.00 uur
    Anouk Adema 10.00 uur
    Boudewijn Funke 10.00 uur
    Christiaan de Ruiter 10.00 uur
    Ciska Adema 10.00 uur
    Daan van Lierde 10.00 uur
    Dirk Lieuwe Wup 10.00 uur
    Djustin v.d.Meer 10.00 uur
    Eelco Wolff 10.00 uur
    Emma Bruinsma 10.00 uur
    Feije v.d.meer 10.00 uur
    Femke v.d.Wal 10.00 uur
    Fleur van os 10.00 uur
    Folkert gaastra 10.00 uur
    gerben Jellema 10.00 uur
    Hessel Santema 10.00 uur
    hester Dieuwke de Boer 10.00 uur
    Hylke Munniksma 10.00 uur
    ids Schaap 10.00 uur
    Ismaïl Kamara 10.00 uur
    Jan Vollema 10.00 uur
    jarno Visbeek 10.00 uur
    jayden Vonk 10.00 uur
    Jelmer Eijzenga 10.00 uur
    jonna Dijkstra 10.00 uur
    Kars jansen 10.00 uur
    Lian jaspers 10.00 uur
    Luca Jelle de Jong 10.00 uur
    Maarten Koopman 10.00 uur
    Mathies Postma 10.00 uur
    matthijs Dijkstra 10.00 uur
    mette Mare Hiemstra 10.00 uur
    mirthe v.d.goot 10.00 uur
    Muriel van Dijk 10.00 uur
    Rients Bakker 10.00 uur
    Roos Douwes 10.00 uur
    Ruben van Ark 10.00 uur
    Sander van Middelaar 10.00 uur
    Sanne Hartman 10.00 uur
    Sven bootsma 10.00 uur
    Thymen Bootsma 10.00 uur
    Tsjeard Witteveen 10.00 uur
    Tymen Bootsma (Workum) 10.00 uur
       
    aanwezig om 10.45 uur,
    instromen vanaf 11.00 uur
    Aege Oane de Vries 11.00 uur
    Auke Alkema 11.00 uur
    Bauke Jan 11.00 uur
    Dytmer Bakker 11.00 uur
    Giovanni Ijntema 11.00 uur
    Hedzer Jansen 11.00 uur
    Iris v.d.goot 11.00 uur
    Irma van Dijk 11.00 uur
    Jens van Eeden 11.00 uur
    Jerryd Schram 11.00 uur
    Jitse Speerstra 11.00 uur
    Jesse van os 11.00 uur
    Jorn talsma 11.00 uur
    jouwert Bouma 11.00 uur
    Julian Bruinsma 11.00 uur
    Justin Deelstra 11.00 uur
    Kyara Vonk 11.00 uur
    Levi Quack 11.00 uur
    maurits Krol 11.00 uur
    may de Boer 11.00 uur
    nico de Vries 11.00 uur
    Nikki Adema 11.00 uur
    Rutger Eijzenga 11.00 uur
    Schelte Boonstra 11.00 uur
    Silvan de Jong 11.00 uur
    Steffen Schram 11.00 uur
    Sybren v.d.Zwaag 11.00 uur
    Thymen Santema 11.00 uur
    Willem v.d.Werf 11.00 uur

     

Agenda

Er zijn momenteel geen toekomstige events.
Bekijk hier de complete agenda

nieuwe Rots en Water Cursus (groep 6,7,8) en weerbaarheidscursus (groep 3 en 4) start 30-03-2018 of 06-04-2018

nieuwe Rots en Water Cursus (groep 6,7,8) en weerbaarheidscursus (groep 3 en 4) start 30-03-2018 of 06-04-2018

klik op de foto voor meer informatie

JUDO LESTIJDEN

               JUDO LESTIJDEN
  • Eerst volgende lessen