fbpx

Voor Judo in Sneek, Harlingen of Mantgum klik hier

 

Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
08.00 - 09.00 Verantwoord Fit
08.30 - 10.00
Véronique Akkermans

Fitness
08.30 - 12.00

HiiT
08.45 - 09.15
Véronique Akkermans

Spinning
09.00 - 09.45
Gerdie Adema

Yoga
10.00 - 11.00
Gerdie Adema
Yoga
08.30 - 09.30
Marieke Vinckers

Fitness
08.30 - 12.00

HiiT
08.45 - 09.15
Véronique Akkermans

Total Body Fun
09.00 - 10.00
Véronique Akkermans

Sociaal Vitaal Training
09.30 - 10.30
Véronique Akkermans

Yoga
10.00 - 11.00
Marieke Vinckers
Fitness
08.30 - 12.00

peuter gym (vanaf 2 jaar)
08.45 - 09.30
Véronique Akkermans
Fitness
08.30 - 12.00

HiiT
08.45 - 09.15
Wytze de Jong

Pilates
09.00 - 10.00
Gerdie Adema

Pilates
10.00 - 11.00
Gerdie Adema
09.00 - 10.00
10.00 - 11.00
11.00 - 12.00
12.00 - 13.00
13.00 - 14.00
14.00 - 15.00 Judo
14.45 - 15.45
judo b.o. groep 4 t/m 7
Véronique Akkermans

Fitness
15.30 - 22.00

Kids Swing
b.o. groep 1 t/m 3
16.00 - 16.45
Marit Leistra

Funky Kids
voor kinderen uit groep 3 t/m 5
16.45 - 17.30
Marit Leistra

Power
19.30 - 20.30
Véronique Akkermans

Yoga
20.30 - 21.30
Tessa van Onna
Gym (groep 1 tm 4)
14.30 - 15.15
kinderen uit groep 1 t/m 3
Véronique Akkermans

Free running (mix free running en turnen)
15.15 - 16.00
voor kinderen uit groep 3 t/m 6
Véronique Akkermans

Fitness
15.30 - 22.00

Judo
17.30 - 18.30
judo b.o. groep 4 t/m 7
Véronique Akkermans

Free running (mix free running en turnen)
voor kinderen uit groep 7 en hoger
18.15 - 19.05
Evert Ane Abma

Zumba Jeugd
18.30 - 19.20
10-17 jaar
Tessa van Onna

Judo
18.30 - 19.30
judo b.o. groep 7 en 8 en v.o.
Véronique Akkermans

Spinning
19.15 - 20.00
Evert Ane Abma

Zumba
19.30 - 20.30

HiiT
19.45 - 20.15
Véronique Akkermans

Yoga
20.00 - 21.00
Marieke Vinckers

Knock-Out / Bokstraining
20.35 - 21.05
Evert Ane Abma
15.00 - 16.00 Fitness
15.30 - 22.00

Kick and Punch
17.30 - 18.20
8 jaar en ouder
Evert Ane Abma

Jeugd Spin en Cross
18.45 - 19.30
vanaf 9 jaar
Evert Ane Abma

Yoga
19.30 - 20.30
Tessa van Onna

Total Body Fun
19.30 - 20.30
Marit Leistra

Spinning
19.45 - 20.30
Evert Ane Abma

Knock-Out / Bokstraining
20.35 - 21.05
Véronique Akkermans
Judo
15.15 - 16.00
judo b.o. groep 1 t/m 3
Véronique Akkermans

Fitness
15.30 - 22.00

Judo
16.00 - 17.00
b.o. groep 5 t/m 7
Véronique Akkermans

Judo
17.00 - 18.00
wedstrijdtraining judoka\'s t/m 11 jaar
Véronique Akkermans

Judo
17.30 - 19.45
judo selectie U12 / U15 /U18: core (17.30-18.00) en judo (18.15-19.45)
Wytze de Jong

Judo
18.30 - 21.00
kracht en judo (19.45-21.00)selectie U18 en ouder
Wytze de Jong

Pilates
19.30 - 20.30
Gerdie Adema

Judo
19.45 - 20.45
judo volwassenen
Véronique Akkermans

Piloxing
20.30 - 21.30
Gerdie Adema
Fitness
15.30 - 21.30

Judo
16.30 - 17.30
wedstrijdtraining -12 jaar
Véronique Akkermans

Judo
17.30 - 19.30
wedstrijdtraining: core en judo 12-17 jaar
Wytze de Jong

Judo
19.30 - 20.30
judo selectie U18 en u21 en ouder
Wytze de Jong
16.00 - 17.00
17.00 - 18.00
18.00 - 19.00
19.00 - 20.00
20.00 - 21.00
21.00 - 22.00
Click on the class name to get additional info

Maandag

Dinsdag

Woensdag

Donderdag

Vrijdag

Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
08.00 - 09.00 Fitness
08.30 - 12.00
Fitness
08.30 - 12.00
Fitness
08.30 - 12.00
Fitness
08.30 - 12.00
09.00 - 10.00
10.00 - 11.00
11.00 - 12.00
12.00 - 13.00
13.00 - 14.00
14.00 - 15.00
15.00 - 16.00 Fitness
15.30 - 22.00
Fitness
15.30 - 22.00
Fitness
15.30 - 22.00
Fitness
15.30 - 22.00
Fitness
15.30 - 21.30
16.00 - 17.00
17.00 - 18.00
18.00 - 19.00
19.00 - 20.00
20.00 - 21.00
21.00 - 22.00
Click on the class name to get additional info

Maandag

Dinsdag

Woensdag

Donderdag

Vrijdag

Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
08.00 - 09.00 peuter gym (vanaf 2 jaar)
08.45 - 09.30
Véronique Akkermans
09.00 - 10.00
Click on the class name to get additional info

Donderdag

Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
14.00 - 15.00 Gym (groep 1 tm 4)
14.30 - 15.15
kinderen uit groep 1 t/m 3
Véronique Akkermans
15.00 - 16.00
Click on the class name to get additional info

Donderdag

No class hours available!
Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
15.00 - 16.00 Free running (mix free running en turnen)
15.15 - 16.00
voor kinderen uit groep 3 t/m 6
Véronique Akkermans
16.00 - 17.00
17.00 - 18.00
18.00 - 19.00 Free running (mix free running en turnen)
voor kinderen uit groep 7 en hoger
18.15 - 19.05
Evert Ane Abma
19.00 - 20.00
Click on the class name to get additional info
Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
09.00 - 10.00 Spinning
09.00 - 09.45
Gerdie Adema
10.00 - 11.00
11.00 - 12.00
12.00 - 13.00
13.00 - 14.00
14.00 - 15.00
15.00 - 16.00
16.00 - 17.00
17.00 - 18.00
18.00 - 19.00
19.00 - 20.00 Spinning
19.45 - 20.30
Evert Ane Abma
Spinning
19.15 - 20.00
Evert Ane Abma
20.00 - 21.00
Click on the class name to get additional info

Maandag

Dinsdag

Donderdag

Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
14.00 - 15.00 Judo
14.45 - 15.45
judo b.o. groep 4 t/m 7
Véronique Akkermans
15.00 - 16.00 Judo
15.15 - 16.00
judo b.o. groep 1 t/m 3
Véronique Akkermans
16.00 - 17.00 Judo
16.00 - 17.00
b.o. groep 5 t/m 7
Véronique Akkermans
Judo
16.30 - 17.30
wedstrijdtraining -12 jaar
Véronique Akkermans

Judo
17.30 - 19.30
wedstrijdtraining: core en judo 12-17 jaar
Wytze de Jong

Judo
19.30 - 20.30
judo selectie U18 en u21 en ouder
Wytze de Jong
17.00 - 18.00 Judo
17.00 - 18.00
wedstrijdtraining judoka\'s t/m 11 jaar
Véronique Akkermans

Judo
17.30 - 19.45
judo selectie U12 / U15 /U18: core (17.30-18.00) en judo (18.15-19.45)
Wytze de Jong

Judo
18.30 - 21.00
kracht en judo (19.45-21.00)selectie U18 en ouder
Wytze de Jong

Judo
19.45 - 20.45
judo volwassenen
Véronique Akkermans
Judo
17.30 - 18.30
judo b.o. groep 4 t/m 7
Véronique Akkermans

Judo
18.30 - 19.30
judo b.o. groep 7 en 8 en v.o.
Véronique Akkermans
18.00 - 19.00
19.00 - 20.00
20.00 - 21.00
Click on the class name to get additional info

Maandag

Woensdag

Donderdag

Vrijdag

No class hours available!
Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
19.00 - 20.00 Power
19.30 - 20.30
Véronique Akkermans
20.00 - 21.00
Click on the class name to get additional info

Maandag

Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
16.00 - 17.00 Funky Kids
voor kinderen uit groep 3 t/m 5
16.45 - 17.30
Marit Leistra
17.00 - 18.00
Click on the class name to get additional info

Maandag

Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
08.00 - 09.00 Verantwoord Fit
08.30 - 10.00
Véronique Akkermans
09.00 - 10.00
Click on the class name to get additional info

Maandag

Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
09.00 - 10.00 Pilates
09.00 - 10.00
Gerdie Adema
10.00 - 11.00 Pilates
10.00 - 11.00
Gerdie Adema
11.00 - 12.00
12.00 - 13.00
13.00 - 14.00
14.00 - 15.00
15.00 - 16.00
16.00 - 17.00
17.00 - 18.00
18.00 - 19.00
19.00 - 20.00 Pilates
19.30 - 20.30
Gerdie Adema
20.00 - 21.00
Click on the class name to get additional info

Woensdag

Vrijdag

No class hours available!
Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
19.00 - 20.00 Zumba
19.30 - 20.30
20.00 - 21.00
Click on the class name to get additional info

Donderdag

No class hours available!
Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
20.00 - 21.00 Piloxing
20.30 - 21.30
Gerdie Adema
21.00 - 22.00
Click on the class name to get additional info

Woensdag

Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
17.00 - 18.00 Kick and Punch
17.30 - 18.20
8 jaar en ouder
Evert Ane Abma
18.00 - 19.00
Click on the class name to get additional info

Dinsdag

Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
16.00 - 17.00 Kids Swing
b.o. groep 1 t/m 3
16.00 - 16.45
Marit Leistra
Click on the class name to get additional info

Maandag

Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
20.00 - 21.00 Piloxing
20.30 - 21.30
Gerdie Adema
21.00 - 22.00
Click on the class name to get additional info

Woensdag

Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
08.00 - 09.00 HiiT
08.45 - 09.15
Véronique Akkermans
HiiT
08.45 - 09.15
Véronique Akkermans
HiiT
08.45 - 09.15
Wytze de Jong
09.00 - 10.00
10.00 - 11.00
11.00 - 12.00
12.00 - 13.00
13.00 - 14.00
14.00 - 15.00
15.00 - 16.00
16.00 - 17.00
17.00 - 18.00
18.00 - 19.00
19.00 - 20.00 HiiT
19.45 - 20.15
Véronique Akkermans
20.00 - 21.00
Click on the class name to get additional info

Maandag

Woensdag

Donderdag

Vrijdag

Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
20.00 - 21.00 Knock-Out / Bokstraining
20.35 - 21.05
Véronique Akkermans
Knock-Out / Bokstraining
20.35 - 21.05
Evert Ane Abma
21.00 - 22.00
Click on the class name to get additional info

Dinsdag

Donderdag

Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
18.00 - 19.00 Jeugd Spin en Cross
18.45 - 19.30
vanaf 9 jaar
Evert Ane Abma
19.00 - 20.00
Click on the class name to get additional info

Dinsdag

Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
08.00 - 09.00 Yoga
08.30 - 09.30
Marieke Vinckers
09.00 - 10.00
10.00 - 11.00 Yoga
10.00 - 11.00
Gerdie Adema
Yoga
10.00 - 11.00
Marieke Vinckers
11.00 - 12.00
12.00 - 13.00
13.00 - 14.00
14.00 - 15.00
15.00 - 16.00
16.00 - 17.00
17.00 - 18.00
18.00 - 19.00
19.00 - 20.00 Yoga
19.30 - 20.30
Tessa van Onna
20.00 - 21.00 Yoga
20.30 - 21.30
Tessa van Onna
Yoga
20.00 - 21.00
Marieke Vinckers
21.00 - 22.00
Click on the class name to get additional info

Maandag

Dinsdag

Woensdag

Donderdag

Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
09.00 - 10.00 Sociaal Vitaal Training
09.30 - 10.30
Véronique Akkermans
10.00 - 11.00
Click on the class name to get additional info

Woensdag

Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
09.00 - 10.00 Total Body Fun
09.00 - 10.00
Véronique Akkermans
10.00 - 11.00
11.00 - 12.00
12.00 - 13.00
13.00 - 14.00
14.00 - 15.00
15.00 - 16.00
16.00 - 17.00
17.00 - 18.00
18.00 - 19.00
19.00 - 20.00 Total Body Fun
19.30 - 20.30
Marit Leistra
20.00 - 21.00
Click on the class name to get additional info

Dinsdag

Woensdag

Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
18.00 - 19.00 Zumba Jeugd
18.30 - 19.20
10-17 jaar
Tessa van Onna
19.00 - 20.00
Click on the class name to get additional info

Donderdag