fbpx

de komende periode t/m 15 augustus draaien we het zomerrooster.kijk bij laatste nieuws op de website of aan de rechterkant in de kolom!

Voor Judo en Danslessen in Sneek, Harlingen of Mantgum klik hier

 

Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
08.00 - 09.00 Verantwoord Fit
08.30 - 10.00
Véronique Akkermans

Fitness
08.30 - 12.00

Spinning
09.00 - 09.45
Gerdie Adema

Yoga
10.00 - 11.00
Gerdie Adema
Fitness
08.30 - 12.00

Total Body Fun
09.00 - 10.00
Véronique Akkermans

Sociaal Vitaal Training
09.30 - 10.30
Véronique Akkermans
Fitness
08.30 - 12.00
Fitness
08.30 - 12.00

Pilates
09.00 - 10.00
Gerdie Adema

Pilates
10.00 - 11.00
Gerdie Adema
09.00 - 10.00
10.00 - 11.00
11.00 - 12.00
12.00 - 13.00
13.00 - 14.00
14.00 - 15.00 Judo
14.45 - 15.45
judo b.o. groep 4 t/m 7
Véronique Akkermans

Fitness
15.30 - 22.00

Judo
18.30 - 19.30
judo b.o. groep 7 en 8 en v.o.
Véronique Akkermans

Spinning
19.30 - 20.15
Evert Ane Abma

Zumba
19.30 - 20.30

HiiT
19.45 - 20.15
Véronique Akkermans

Knock-Out
20.35 - 21.05
Evert Ane Abma
15.00 - 16.00 Fitness
15.30 - 22.00

Judo
16.00 - 17.00
judo b.o. groep 4 t/m 7
Véronique Akkermans

Power
19.30 - 20.30
Véronique Akkermans

Yoga
20.30 - 21.30
Marieke Vinckers
Fitness
15.30 - 22.00

Kick and Punch
17.45 - 18.35
8 jaar en ouder
Evert Ane Abma

Jeugd Spin en Cross
18.45 - 19.30
Evert Ane Abma

Yoga
19.30 - 20.30
Marieke Vinckers

Total Body Fun
19.30 - 20.30
Marit Leistra

Spinning
19.45 - 20.30
Evert Ane Abma

HiiT
20.00 - 20.30
Véronique Akkermans

Knock-Out
20.35 - 21.05
Véronique Akkermans
Judo
15.30 - 16.15
judo b.o. groep 1 t/m 3
Véronique Akkermans

Fitness
15.30 - 22.00

Kids Swing
b.o. groep 1 t/m 3
15.45 - 16.30
Marit Leistra

Judo
16.15 - 17.15
b.o. groep 5 t/m 7
Véronique Akkermans

Funky Kids
voor kinderen uit groep 3 t/m 5
16.30 - 17.15
Marit Leistra

Judo
17.15 - 18.15
wedstrijdtraining judoka's t/m 10 jaar
Véronique Akkermans

Judo
17.30 - 19.30
judo selectie U12 en u15: core training en judo
Wytze de Jong

Judo
18.00 - 19.15
kracht selectie U18 en ouder
Shirley de Graaf

Pilates
19.30 - 20.30
Gerdie Adema

Judo
19.30 - 20.45
judo selectie U18 en ouder
Wytze de Jong

Piloxing
20.30 - 21.30
Gerdie Adema
Fitness
15.30 - 21.30

Judo
19.00 - 20.15
judo selectie U18 en u21 en ouder
Véronique Akkermans
16.00 - 17.00
17.00 - 18.00
18.00 - 19.00
19.00 - 20.00
20.00 - 21.00
21.00 - 22.00
Click on the class name to get additional info

Maandag

Dinsdag

Woensdag

Donderdag

Vrijdag

Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
08.00 - 09.00 Fitness
08.30 - 12.00
Fitness
08.30 - 12.00
Fitness
08.30 - 12.00
Fitness
08.30 - 12.00
09.00 - 10.00
10.00 - 11.00
11.00 - 12.00
12.00 - 13.00
13.00 - 14.00
14.00 - 15.00
15.00 - 16.00 Fitness
15.30 - 22.00
Fitness
15.30 - 22.00
Fitness
15.30 - 22.00
Fitness
15.30 - 22.00
Fitness
15.30 - 21.30
16.00 - 17.00
17.00 - 18.00
18.00 - 19.00
19.00 - 20.00
20.00 - 21.00
21.00 - 22.00
Click on the class name to get additional info

Maandag

Dinsdag

Woensdag

Donderdag

Vrijdag

Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
09.00 - 10.00 Spinning
09.00 - 09.45
Gerdie Adema
10.00 - 11.00
11.00 - 12.00
12.00 - 13.00
13.00 - 14.00
14.00 - 15.00
15.00 - 16.00
16.00 - 17.00
17.00 - 18.00
18.00 - 19.00
19.00 - 20.00 Spinning
19.45 - 20.30
Evert Ane Abma
Spinning
19.30 - 20.15
Evert Ane Abma
20.00 - 21.00
Click on the class name to get additional info

Maandag

Dinsdag

Donderdag

Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
14.00 - 15.00 Judo
14.45 - 15.45
judo b.o. groep 4 t/m 7
Véronique Akkermans
15.00 - 16.00 Judo
15.30 - 16.15
judo b.o. groep 1 t/m 3
Véronique Akkermans

Judo
16.15 - 17.15
b.o. groep 5 t/m 7
Véronique Akkermans

Judo
17.15 - 18.15
wedstrijdtraining judoka's t/m 10 jaar
Véronique Akkermans

Judo
17.30 - 19.30
judo selectie U12 en u15: core training en judo
Wytze de Jong

Judo
18.00 - 19.15
kracht selectie U18 en ouder
Shirley de Graaf

Judo
19.30 - 20.45
judo selectie U18 en ouder
Wytze de Jong
16.00 - 17.00 Judo
16.00 - 17.00
judo b.o. groep 4 t/m 7
Véronique Akkermans
17.00 - 18.00
18.00 - 19.00 Judo
18.30 - 19.30
judo b.o. groep 7 en 8 en v.o.
Véronique Akkermans
19.00 - 20.00 Judo
19.00 - 20.15
judo selectie U18 en u21 en ouder
Véronique Akkermans
20.00 - 21.00
Click on the class name to get additional info

Maandag

Woensdag

Donderdag

Vrijdag

Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
19.00 - 20.00 Power
19.30 - 20.30
Véronique Akkermans
20.00 - 21.00
Click on the class name to get additional info

Maandag

No class hours available!
Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
16.00 - 17.00 Funky Kids
voor kinderen uit groep 3 t/m 5
16.30 - 17.15
Marit Leistra
17.00 - 18.00
Click on the class name to get additional info

Woensdag

Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
08.00 - 09.00 Verantwoord Fit
08.30 - 10.00
Véronique Akkermans
09.00 - 10.00
Click on the class name to get additional info

Maandag

Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
09.00 - 10.00 Pilates
09.00 - 10.00
Gerdie Adema
10.00 - 11.00 Pilates
10.00 - 11.00
Gerdie Adema
11.00 - 12.00
12.00 - 13.00
13.00 - 14.00
14.00 - 15.00
15.00 - 16.00
16.00 - 17.00
17.00 - 18.00
18.00 - 19.00
19.00 - 20.00 Pilates
19.30 - 20.30
Gerdie Adema
20.00 - 21.00
Click on the class name to get additional info

Woensdag

Vrijdag

No class hours available!
Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
19.00 - 20.00 Zumba
19.30 - 20.30
20.00 - 21.00
Click on the class name to get additional info

Donderdag

No class hours available!
Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
20.00 - 21.00 Piloxing
20.30 - 21.30
Gerdie Adema
21.00 - 22.00
Click on the class name to get additional info

Woensdag

Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
17.00 - 18.00 Kick and Punch
17.45 - 18.35
8 jaar en ouder
Evert Ane Abma
18.00 - 19.00
Click on the class name to get additional info

Dinsdag

Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
15.00 - 16.00 Kids Swing
b.o. groep 1 t/m 3
15.45 - 16.30
Marit Leistra
16.00 - 17.00
Click on the class name to get additional info

Woensdag

Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
20.00 - 21.00 Piloxing
20.30 - 21.30
Gerdie Adema
21.00 - 22.00
Click on the class name to get additional info

Woensdag

No class hours available!
Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
19.00 - 20.00 HiiT
19.45 - 20.15
Véronique Akkermans
20.00 - 21.00 HiiT
20.00 - 20.30
Véronique Akkermans
Click on the class name to get additional info

Dinsdag

Donderdag

Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
20.00 - 21.00 Knock-Out
20.35 - 21.05
Véronique Akkermans
Knock-Out
20.35 - 21.05
Evert Ane Abma
21.00 - 22.00
Click on the class name to get additional info

Dinsdag

Donderdag

Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
18.00 - 19.00 Jeugd Spin en Cross
18.45 - 19.30
Evert Ane Abma
19.00 - 20.00
Click on the class name to get additional info

Dinsdag

Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
10.00 - 11.00 Yoga
10.00 - 11.00
Gerdie Adema
11.00 - 12.00
12.00 - 13.00
13.00 - 14.00
14.00 - 15.00
15.00 - 16.00
16.00 - 17.00
17.00 - 18.00
18.00 - 19.00
19.00 - 20.00 Yoga
19.30 - 20.30
Marieke Vinckers
20.00 - 21.00 Yoga
20.30 - 21.30
Marieke Vinckers
21.00 - 22.00
Click on the class name to get additional info

Maandag

Dinsdag

Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
09.00 - 10.00 Sociaal Vitaal Training
09.30 - 10.30
Véronique Akkermans
10.00 - 11.00
Click on the class name to get additional info

Woensdag

No class hours available!
Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
09.00 - 10.00 Total Body Fun
09.00 - 10.00
Véronique Akkermans
10.00 - 11.00
11.00 - 12.00
12.00 - 13.00
13.00 - 14.00
14.00 - 15.00
15.00 - 16.00
16.00 - 17.00
17.00 - 18.00
18.00 - 19.00
19.00 - 20.00 Total Body Fun
19.30 - 20.30
Marit Leistra
20.00 - 21.00
Click on the class name to get additional info

Dinsdag

Woensdag