• 21JAN

    uitslagen en foto’s Clubkampioenschap JUDO

    De clubkampioenschappen bij Sportcentrum Akkermans Wommels/Sneek werden wederom een groot succes.
    73 judoka’s streden in 17 poule om de titel.
    de volgende judoka’s werden clubkampioen:

    Sander van Middelaar (Workum), Femke v.d.Wal (Mantgum), Ciska Adema(Workum), Anouk Adema(Workum), Nikki Adema(Workum), Ruben van Ark (Sneek), Sven Bootsma (Kubaard), Hester Dieuwke de Boer (Leons), Mirthe Hartman (Sexbierum), Steffen Schram (Easterlittens), Maurits Krol (Mantgum), Nico de Vries (Sneek), Jorn Tjalsma (Workum), Sybren v.d.Zwaag (Mantgum), Kars Jansen (mantgum), Ismaïl Kamara (Sneek), Tymen Bootsma (Workum)!
    Tijdens de clubkampioenschappen werden de coaches in de bloemetjes gezet.VLNR Véronique Akkermans, Maarten van Ark, Wytze de Jong en Demi Adely!
    Sven Bootsma (Kubaard) won de snelste Ippon-prijs!

    hieronder de uitslagen en de foto’s:

    UITSLAG Clubkampioenschap 21-01-2018
                 
    P1 1 Steffen Schram   P9 1 Sven Bootsma
    2 Silvan de Jong   2 Christiaan de Ruiter
    3 Giovanni Ijntema   3 Feije v.d.Meer
    4 Jitse Speerstra   4 Rients Bakker
                 
    P2 1 Maurits Krol   P10 1 Femke v.d.Wal
    2 Iris v.d.goot   2 Emma Bruinsma
    3 Aege Oane de Vries   3 Muriel van Dijk
    4 Jens van Eeden   4 mette Mare Hiemstra
    4 May de Boer        
            P11 1 Ciska Adema
    P3 1 Nico de Vries   2 Sanne Hartman
    2 Jesse van os   3 mirthe v.d.goot
    3 Bauke Jan Dijkstra        
    4 Justin Deelstra   P12 1 Anouk Adema
    4 Willem v.d.Werf   2 jayden Vonk
            3 Jelmer Eijzenga
    P4 1 Jorn Tjalsma        
    2 jouwert Bouma   P13 1 Ismaïl Kamara
    3 Thymen Santema   2 Eelco Wolff
    4 Irma van Dijk   3 Hylke Munniksma
            4 jarno Visbeek
    P5 1 Nikki Adema        
    2 Kyara Vonk   P14 1 Ruben van Ark
    3 Rutger Eijzenga   2 Lian jaspers
    4 Dytmer Bakker   3 Folkert Gaastra
    4 Schelte Boonstra        
            P15 1 Tymen Bootsma
    P6 1 Sybren v.d.Zwaag   2 gerben Jellema
    2 Auke Alkema   3 Mathies Postma
    3 Hedzer Jansen   4 Dirk Lieuwe Wup
    4 Jerryd Schram   4 Djustin v.d.Meer
    4 Julian Bruinsma        
            P16 1 Kars Jansen
    P7 1 Mirthe Hartman   2 Jonna Dijkstra
    2 Roos Douwes   3 Maarten Koopman
    3 Thymen Bootsma   4 Hessel Santema
    4 Daan van Lierde        
    4 Jan Vollema   P17 1 Sander van Middelaar
            2 Ananja v.d.Sluis
    P8 1 Hester Dieuwke de Boer   3 Boudewijn Funke
    2 Tsjeard Witteveen   4 Devin Kruze
    3 Matthys Folkertsma        
    4 Fleur van os      

     

Agenda

Er zijn momenteel geen toekomstige events.
Bekijk hier de complete agenda

nieuwe Rots en Water Cursus (groep 6,7,8) en weerbaarheidscursus (groep 3 en 4) start weer na de zomer!

nieuwe Rots en Water Cursus (groep 6,7,8) en weerbaarheidscursus (groep 3 en 4) start weer na de zomer!

klik op de foto voor meer informatie

JUDO LESTIJDEN

               JUDO LESTIJDEN
  • Eerst volgende lessen